WIEMY CO JEST NAJWAŻNIEJSZE.

Wiemy, że „niemożliwe nie istnieje”, dlatego w każdym podjętym zleceniu widzimy kolejne wyzwanie, a nie problem. Nie pozwolimy na to, aby nasz klient martwił się o sprawy techniczne zlecenia, które są naszą specjalnością.

DLACZEGO MY?

Dajemy od siebie jak najwięcej. Jesteśmy w ciągłej fazie modernizacji maszyn, polepszania naszej wiedzy z zakresu CNC. Zatrudniamy najlepiej wyszkolonych pracowników oraz na bieżąco ich szkolimy z zakresu nowych technologii produkcyjnych oraz projektowych. Wszystko to, aby podwyższyć unikalność i funkcjonalność wytwarzanych przez nas produktów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Współdziałanie. To podstawa naszej pracy. Nie zamykamy się na schematach, zawsze otwieramy się na nowe możliwości z wielu dziedzin. Cenimy sobie wymianę wiedzy i doświadczeń. Dlatego też staramy się być zawsze partnerami, a nie tylko wykonawcą.

O NAS

Historia firmy Contall sięga 2008 roku, kiedy to została ona założona przez Piotra Bilińskiego. Ze względu na duże pole robocze oraz bogate doświadczenie pracowników, firma zaczęła oferować usługi takie jak: frezowanie, cięcie, wycinanie i obróbka różnych materiałów, m.in.: aluminium, pcv, tworzyw sztucznych. Przez ten czas pozyskaliśmy wielu klientów, dla których zrealizowaliśmy bardzo wiele różnorodnych zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

W naszej firmie powstają usługi, które cieszą zarówno nas jak również naszych klientów. Cieszymy się z faktu, że możemy zaoferować Wam produkt najwyżej jakości, którego oczekiwaliście.

Realizując zlecenia, zawsze traktujemy projekt całościowo, nawet wtedy gdy wykonujemy jedynie jego część. Znając przeznaczenie i funkcję elementu możemy proponować najlepsze rozwiązania.

Klient, który trafi do firmy Contall może liczyć na pomoc w zaprojektowaniu, doborze technologii produkcyjnej oraz materiałów.

Usługi

Frezowanie

Frezowanie

To jedna z podstawowych usług, które oferuje firma Contall. Frezowanie realizowane jest na wymaganych przez Państwo materiałach. Po wykonaniu, elementy można poddać gwintowaniu, spawaniu, malowaniu, anodowaniu a także różnym metodom obróbki, w celu osiągnięcia oczekiwanych efektów.

Wiercenie i Gwintowanie

Wiercenie i Gwintowanie

Gwintowanie czyli obróbka skrawaniem formowanie gwintów maszynowo lub ręcznie. Kształtowanie wewnętrznych gwintów, to proces wykonywany przez nas za pomocą profesjonalnych gwinciarek, frezarek czy gwintowników.

Cięcie

Cięcie

Firma oferuje cięcie profili w wielu płaszczyznach, które odbywa się na piłach tarczowych o średnicy tarczy do fi 550mm. Maks. szerokość profilu 270mm, pojedynczy skok regulowany jest jest w zakresie 3-600mm (przy automacie tnącym).

Pakowanie

Pakowanie

Każdy towar jest zapakowany według naszych standardów lub wymagań Klienta.

Montaż

Montaż

Świadczymy usługę dodatkowych prac związanych z obrabianymi elementami takich jak:
Montowanie nitonakrętek,
Łączenie elementów za pomocą śrub, wkrętów,
Montaż gotowych podzespołów.

Skontaktuj się z nami

Informacje kontaktowe